Return to site

ECOPAYZ – 7 CECH DOBREGO PORTFELA ELEKTRONICZNEGO

Kasyna online w Polsce z metodą płatności Ecopayz to dobry sposób na wejście do wirtualnej rozrywki. Jeśli marzymy o wielkich wygranych musimy grać na prawdziwe pieniądze, a do tego potrzebne są depozyty. Dzięki EcoPayz zyskujemy wolność dokonywania zaufanych i wiarygodnych płatności online na całym świecie bez konieczności martwienia się o swoje bezpieczeństwo lub prywatność. EcoPayz to brytyjski portfel elektroniczny umożliwiający wpłatę i wypłatę środków z jednego kasyna do drugiego bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sprawdź 7 cech najlepszego portfela elektronicznego i dowiedz się więcej o EcoPayz.

  1. Założenie konta jest darmowe. W łatwy sposób, w kilka minut, możemy się zarejestrować i posiadać najprostszą wersję Konto Classic EcoPayz portfela elektronicznego. Gdy zdecydujemy się na użycie tego konta poproszeni zostaniemy o weryfikację adresu e-mail. Następnie czeka nas weryfikacja dokumentu tożsamości i potwierdzającego adres. Może to potrwać 1-2 dni. Dzięki temu uzyskamy poziom Silver, a co za tym idzie pozbędziemy się wielu ograniczeń a konto będzie w pełni funkcjonalne.

  2. Bezpieczeństwo i ochrona Twoich danych osobistych są dla EcoPayz najwyższym priorytetem. Twoje informacje finansowe nie są nikomu udostępniane, nawet kiedy płacisz bezpośrednio na stronach. Oznacza to, że polskie banki i inne instytucje nie mają informacji o hazardowych transakcjach. Dodatkowo ecoPayz korzysta z najnowszej technologii ochrony przed oszustwami internetowymi, aby zapewnić szybki i bezpieczny sposób przelewania pieniędzy do i od sprzedawców i partnerów. Dzięki temu możemy spokojnie wydawać pieniądze online.

  3. Z portfelem EcoPayz zwiedzisz większość kasyn internetowych. Popularność tego rozwiązania cały czas rośnie i bez problemu przeniesiesz swoje aktywa z jednego kasyna do drugiego. EcoPayz to poważna konkurencja dla innych popularnych e-wallet (Skrill, Neteller) co ma wpływ na opłaty tych podmiotów.

  4. W EcoPayz możemy dodać do naszego konta dwie karty: fizyczną ecoCard i ecoVirtualcard. Karta ecoCard jest powiązana bezpośrednio z kontem. Można jej używać do wypłacania pieniędzy w bankomatach i płacenia w sklepach na całym świecie przy użyciu chipa i kodu PIN. Dostępna jest w trzech walutach: € Euro, £ GBP oraz $ USD. Karta ecoVirtualcard jest kartą płatniczą jednorazowego użytku, abyś mógł bezpiecznie płacić za towary przez Internet i telefon, bez podawania żadnych osobistych lub finansowych informacji.

  5. EcoPayz oferuje 5 poziomów statusu w zależności od tego jak często i z jakimi środkami dokonujesz transakcji. Aktywni użytkownicy uzyskują większe limity, mniejsze opłaty za przewalutowanie, a część opłat znika. Rejestrując się uzyskujesz status Classic, a po zweryfikowaniu danych osobowych zyskujesz Konto Silver. Konto Gold, Platinum i VIP to kolejne szczeble dające coraz więcej możliwości.

  6. Od 2017 roku możemy korzystać ze strony EcoPayz w języku polskim. W naszym zaufanym portfelu internetowym deponujemy cenne dla nas środki finansowe. Chcielibyśmy wiedzieć dokładnie na jakich zasadach i z jakimi opłatami musimy się liczyć, w czasie ich przechowywania. Dlatego tak istotne jest by strona, wybranego przez nas portfela internetowego, była w języku, który jest dla nas najbardziej zrozumiały i przyjazny. Dotyczy to szczególnie sekcji Pomocy. W EcoPayz ta zakładka jest mocno rozbudowana i znajdziemy tam odpowiedź po polsku na wszystkie najważniejsze pytania.

  7. Za pomocą aplikacji pobranej z App Store lub Google Play zyskujesz dostęp do swoich środków finansowych za pomocą telefonu komórkowego.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly